Logo Garbatka ZSDiL

News

News zdjęcie id 352

ZJAZDY FERYJNE - INTERNAT

01.02.2021

Szanowni Państwo,

 

Ze względu na obowiązujący stan prawny istnieje możliwość zakwaterowania Państwa w internacie szkolnym, na zasadach jak uczniów naszej placówki.

Aby zgłosić chęć zakwaterowania w internacie należy pobrać podanie dostępne TUTAJ i wypełnione przesłać w formie skany na adres noclegi.ckuwgarbatce@gmail.com w tytule wpisując ZJAZD FERYJNY IMIĘ I NAZWISKO SŁUCHACZA, naj później do piątku(5.02) do godz. 10:00. Proszę pamiętać, że oryginał podania należy dostarczyć w dniu przyjazdu do opiekuna internatu. 

Istnieje możliwość zapewnienia całodziennego wyżywienia co należy zaznaczyć w podaniu, cena obowiązująca słuchaczy to 30 zł/dzień (śniadanie, dwudaniowy obiad, kolacja).

!!!!!!!UWAGA!!!!!!!

W internacie nie będzie możliwości korzystania z aneksu kuchennego, natomiast dostępne będą czajniki elektryczne w każdym pokoju, należy zadbać o własne szklanki, herbatę, kawę cukier itp.

Należy posiadać ze sobą własną pościel wraz z bielizną pościelową (poszewki, prześcieradło).

Osoby kwaterujące w internacie obowiązują takie same zasady jak zwykłych uczniów, regulamin internatu dostępny TUTAJ. Nie stosowanie się do zasad będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem z internatu.

W informacji zwrotnej na zgłoszenie zostanie podana informacja o terminie i godzinie zebrania z kierownikiem internatu, na której dodatkowo zostaną  omówione zasady panujące na terenie internatu oraz tryb wnoszenia opłat za internat i wyżywienie.

W przypadku braku odpowiedzi ze strony szkoły do piątku należy skontaktować się z sekretariatem szkoły w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

 

 

Dyrektor Zaprasza

Mirosław Dziedzicki

tel. (48) 621 00 47

zsdwgarbatce@poczta.onet.pl

admin. Jacek Popis

kierownik.internat@

drzewna.net.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.