Logo Garbatka ZSDiL

Internat

Aktualności

 

Zobacz: Informacje - Internat [TUTAJ]

 

 

Zajęcia w czasie wolnym (październik 2020)

 

 


Zajęcia w czasie wolnym (wrzesień 2020)

 

 


Dzień Chłopaka

Jak co roku dziewczęta z naszego internatu nie zapomniały o swoich przemiłych kolegach. Z okazji dnia chłopaka przygotowały dla nich słodka niespodziankę. Po apelu i  złożeniu życzeń obdarowałyśmy słodkościami naszych mężczyzn.

 


 

Baza noclegowa


 

Mimo, że w szkole i w Internacie nie ma uczniów, chętnych do upiększania naszej placówki nie brakuje... szkoła tętni życiem.

 

 

 


MIKOŁAJ W INTERNACIE

06.12.2019


"KURIER" WŁADYSŁAWA PASIKOWSKIEGO- KINO ZA ROGIEM

05.12.2019


"ZEMSTA" ANDRZEJA WAJDY - KINO ZA ROGIEM

24.11.2019

 


"LAWA" TADEUSZA KONWICKIEGO - KINO ZA ROGIEM

12.11.2019

 


Grill integracyjny 2019

Dnia 12 września 2019 roku odbył się kolejny grill integracyjny internatu. Rozpoczął się przemówieniem kierownika pana Jacka Popisa, a udział w nim brali wszyscy mieszkańcy internatu wraz z gronem pedagogicznym. W swoim przemówieniu pan Popis życzył wszystkim udanego roku szkolnego i wyraził nadzieję na dobrą współprace.

Podczas poczęstunku odbyło się głosowanie na poszczególne funkcje w internacie. Przewodniczącym został Paweł Wójcik, natomiast wiceprzewodniczącym Kacper Błędowski. Sekretarzem został Bartosz Romański .

To spotkanie było miłym rozpoczęciem nauki w roku szkolnym 2019/2020. Wszyscy wróciliśmy z niego pełni siły i wiary w nasze możliwości.


Dzień Kobiet 2019

 

"Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów"

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

życzą naszym koleżankom i wychowawczyniom

wszyscy mieszkańcy internatu płci męskiej

 


Mikołajki 2018


Grill integracyjny 2018

            25 września we wtorek o godzinie 17 rozpoczął się na auli w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce- Letnisku internacki grill integracyjny.  Po  owacyjnym powitaniu dyrektora szkoły Mirosława Dziedzickiego,  który  z kolei  powitał  zebranych,  mieszkańcy internatu uroczyście przyjęli  do swojego grona  nowych współlokatorów, pierwszoklasistów z Technikum  Drzewnego i Leśnego. Na stołach wielkich  jak transatlantyk wyróżniały się niczym kominy na pokładzie  butelki z coca- colą, słodycze i ciasta, a przed wejściem do szkoły dymił grill pod specjalnym nadzorem pedagoga pana Michała Lenarda.  To stąd  talerze z gorącymi kiełbaskami i - cóż tu mówić dalej poetycko - z  kaszanką - przynosiły panie  od  matematyki i angielskiego, Anna  Kublik i Anna Witkowska,  podając po wielokroć  z uśmiechem wszystkim ich  potrzebującym.

 Integracji sprzyjała obecność wychowawców internatu - dzięki pani Danucie Rychlickiej  na spotkaniu  znaleźli się też zaproszeni goście, alumn Kamil Golczyński, absolwent Technikum Leśnego i  ksiądz  Filip Lorenc, od kilku tygodniu nowy wikariusz w  Garbatce- Letnisku, swojej pierwszej  parafii.

 Ważnym punktem integracji,pod opieką kierownika internatu pana Łukasza Majewskiego, był wybór Młodzieżowej Rady Internatu 2018/2019. Przewodniczącą została Karolina Majak (IV TL), zastępcami Kamil Lenart (IVTL) i  Mikołaj Czyszek (III TD),  sekretarzem Izabela Kuś (III TL). Do reprezentowania sekcji czystości wybrano Macieja Rolkę (III TL) i  Mikołaja Olka (ITL), dekoracyjnej - Wiktorię Szatan i Zofię Sitek (I TD), sportowej/ turystycznej - Józefa Pruszczyka (ITD), Szymona Zawadzaka (IV TD), Jeremiego Wiechowskiego (ITD), maturzystów- Krzysztofa Berę (IV TL), żywieniowej - Wiktorię Szatan, Macieja Rolkę, Paulinę Nowotnik (ITL), gospodarczo- finansowej - Kamila Karolaka (II TD), dziennikarskiej - Martę Bednarczyk (II TL).

Gratulując wybranym do Młodzieżowej Rady Internatu,  rodzina szkolna życzy pozytywnego i skutecznego działania na rzecz wspólnego dobra, jakim jest  internat, przez niektórych nazywany drugim domem. I miłego mieszkania -  dla wszystkich!

 (ed)

 Grill integracyjny 2015


Grill integracyjny 2014


Grill integracyjny 2013


Grill integracyjny 2011


Grill integracyjny 2010


Wigilia internacka 2011


Wigilia internacka 2010


Wigilia internacka 2009

Dyrektor Zaprasza

Mirosław Dziedzicki

tel. (48) 621 00 47

zsdwgarbatce@poczta.onet.pl

admin. Jacek Popis

kierownik.internat@

drzewna.net.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.